Koledar dogodkov

<< Februar >>   << 2023 >>
Pon Tor Sre Čet Pet Sob Ned
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

KS Gorica pri Slivnici ne jamči za vsebino objav društev!

Dogodki v tekočem mesecu

Ni podatkov o dogodkih v trenutnem mesecu.

Otroško doživljajsko igrišče RAMNA

Svet KS Gorica pri Slivnici

 

SVET KS GORICA PRI SLIVNICI 2022 -2026

 

1.

Janez Palčnik

predsednik

Gorica pri Slivnici 142

 

051 686 576

041 763 864

janez.palcnik@guest.arnes.si

2.

Martin Cmok

podpredsednik

Tratna ob Voglajni 11

 

041 763 808

martin.cmok@siol.net

3.

Franci Hrovatič

Gorica pri Slivnici 72a

 

041 996 523

franci.hrovatic@t-1.si

4.

Luka Polenšek

Turno 11a

 

031 625 567

luka.polensek@gmail.com

5.

Franci Kladnik

Bukovje pri Slivnici 3

 

031 772 585

Urska.Gril@sentjur.si

6.

Monika Narat

Javorje 35

 

031 475 131

monika.narat@yahoo.com

7.

Matej Planko

Paridol 22b

 

040 161 352

planko.matej@gmail.com

8.

Blaž Gologranc

Voduce 26

 

041 225 753

blgologranc@gmail.com

9.

Branko Petelinšek

Slivnica pri Celju 27

 

040 328 158

branko.petelinsek@gmail.com

 

 

TAJNIK KS

 

 

Borut Herič

 

041 647 937

borut.heric@sentjur.si

 

 

ČLANA OBČINSKEGA SVETA IZ KS GORICA PRI SLIVNICI

 

Boris Belej

Drobinsko 1a

041 569 125

boris@birobit.si

 

Anja Podkrajšek

Javorje 13

   

© 2006-2023 KS Gorica pri Slivnici. Vse pravice pridržane. Tel: (03) 747 88 88, fax: (03) 747 88 86, e-pošta: ks.slivnica@siol.net